Cilt bakımı

Cilt Bakımı

_
Cildiniz özel bir bakımı hak eder. Cilt tipiniz ve yaşınız ne olursa olsun Oriflame'de size uygun cilt bakım ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.
_
_ _ _
  Aloe
_
  Aloe Vera
Yatıştırıcı bileşenler açısından zengin organik aloe vera özleri hassas ciltleri nemlendirir ve rahatlatır. Cildinizi Aloe Vera'nın saf gücü ile yatıştırın! 15 yaş ve üzeri içindir.
_
  Christmas Pampering
_
  Dermo-Profesyonel
Cildin mükemmel biçimde yumuşak, sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlamak üzere dermatologların uyguladığı Mikro-dermabrazyon, profesyonel bir tekniktir. Oriflame Araştırmacıları bu uygulamadan esinlenerek, Dermo-Profesyonel Mikro-dermabrazyon Kiti'ni geliştirdiler. adımdan oluşan bu gelişmiş kozmetik teknolojisi, EVDE kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Mikro-dermabrazyon, ilk uygulamadan itibaren cildin kalitesini artırmaya destek olur. Epidermisin üst tabakasını yeniler ve ışıl ışıl yeni cilt dokusunun ortaya çıkmasına yardımcı olur. Büyük gözenek, ince çizgi veya pigment düzensizliğinden arınarak pürüzsüz ve berrak bir cilde sahip olmak isteyen 25 yaş ve üzeri bayanlar için idealdir. Hassas ciltler hariç tüm cilt tipleri için uygundur.
_
  Ecollagen
Ecollagen, cildinizin pürüzsüz ve daha genç görünümlü olmasına yardımcı olur. İçeriğindeki %100 doğal Üçlü Peptid Kompleks ile cildin kolajen üretimini artırmaya destek verir. Ecollagen kırışıklıkları içeriden doldurarak görünümlerini hafifletir. Herhangi bir müdehale veya enjeksiyona gerek kalmaz! 35 yaş ve üzeri içindir.
_
  Face Specialists
Günlük cilt bakımı rutinine ilave olarak, ekstra bir bakımın da yardımına ihtiyacınız olabilir. Oriflame'in Cilt Bakım Uzmanları, cildin spesifik ihtiyaçlarına cevap veren özel ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünleri, günlük cilt bakım rutininize ilave edilerek ihtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz.
_
  Fairness
Daha berrak ve açık renkli bir görünüme kavuşmanız için günlük cilt bakım rutininizi Fairness Serisi ile zenginleştiriyoruz. Bu özel seri, temizleyici ve nemlendirici bileşenler ile cildinizde daha açık renkli bir görünüm sağlamaya yardımcı olan bileşenler içerir.
_
  Grape
Organik üzüm çekirdeği özleri içeren Grape serisi, cildin yaşlanmasına neden olan serbest radikallere karşı cildinizi koruyan anti-oksidanlar açısından zengindir. Normal ve karmaya dönük cilt tiplerine uygundur. Üzümün saf gücü ile cildinizi koruyun!
_
  Güneşsiz Bronzlaştırıcılar
Yılın her döneminde kullanabileceğiniz ve kısa sürede teninize doğal bronz bir görünüm veren güneşsiz bronzlaştırıcılar, arındırılmış temiz cilt üzerinde daha iyi sonuç verirler. Güneşte bronzlaşmış gibi mükemmel bir ten!
_
  Maskeler
Maskeler, cildinizi derinlemesine temizler ve ekstra nemlendirme sağlar. Cildiniz için en uygun maskeyi seçin! Tüm yaş grupları içindir.
_
  Milk & Honey
Organik süt ve bal özleri cildinizi besler, yumuşatır ve nemin cildinizde hapsedilmesini sağlar. Cildinizi süt ve balın saf gücü ile besleyin!
_
  Natural Skincare
Etkili cilt bakım programı Natural Skincare, tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir. Geleneksel doğal mükemmellik! Tüm yaş grupları içindir.
_
  Oil Control +
_
  Optimals
Zengin bir ürün yelpazesine sahip Optimals serisi, günlük cilt bakım rutini dışında özel çözümler sunan tamamlayıcı bakım ürünlerini de içerir. 20 yaş ve üzeri içindir.
_
  Oriflame
Tüm aile bireyleri için uygun ürün bulabileceğiniz günlük cilt bakımını kolaylaştıran seri. Tüm yaş grupları içindir.
_
  Oriflame Erkekler İçin
Oriflame, erkek cildinin özelliklerini göz önünde bulundurarak Oriflame Men serisini geliştirdi. Gelişmiş cilt bakım serisi, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlayacak. Güçlü bileşenler içeren ürünleri ile erkek cildi için mükemmel seçim!
_
  Problem Solvers
_
  Pure Skin
Pure Skin, sivilceye meyilli ciltler için bakım sunar. Geliştirilmiş formülasyonu ile Pure Skin Serisi problemli ciltlerin kolayca temizlenip arındırılmasına yardımcı olur. 15 yaş ve üzeri içindir.
_
  Royal Velvet
Royal Velvet cilt bakım serisi, olgun ve kuru ciltlerin bakımı ve korunmasına yönelik bir seridir. İçeriğindeki UV filtreler ile cildinizi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. 35 yaş ve üzeri içindir.
_
Skindividual Skindividual
İlk yaşlanma belirtilerine karşı düzgünleştirici, etkin cilt bakım teknolojisi olan Dermo-AdaptTM içeren Skindividual Cilt Bakım Serisi, cilt yüzeyini düzgünleştirmeye, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Cilt ışıltısını, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. 25 yaş ve üzeri içindir.
_
Skin Quencher Skin Quencher
_
Tea Tree Tea Tree
Anti-bakteriyel bileşenler açısından zengin organik çay ağacı yağı, sivilceye meyilli ciltleri arındırır ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cildinizi Çay ağacının saf gücü ie arındırın! 15 yaş ve üzeri içindir.
_
Tender Care Balm Tender Care Balm
Cildiniz için çok amaçlı özel bakım! Doğal balmumu içeren özel formülü, dudaklarda, yüzde, tırnak diplerinde, kısacası cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde kullanılabilir.
_
Time Reversing Time Reversing
Time Reversing cilt bakım serisi, özellikle hormonal yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Kuru olgun cilde sahip bayanların kullanımı için geliştirilen seri, çevresel faktörlerin neden olduğu zararlara karşı cildi korumaya ve onarmaya, kuruluğu ve donukluğu önlemeye, cilt renginin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 45 yaş ve üzeri içindir.
_
Winter Essentials Winter Essentials

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !